Nabídka pracovních pozic | ECS PERSONAL AGENCY

Nabídka pracovních pozic

Aktuálně hledáme:

Lektoři - konzultanti

  • v oblastech:

    • manažerské dovednosti
    • řízení podniku a výroby
    • projektového řízení
    • managementu jakosti
    • BOZP a PO

Obchodní zástupce – konzultant vzdělávání dospělých pro Karlovarský, Ústecký, Pardubický, Královéhradecký a Jihočeský kraj

Pro rozvoj našich aktivit v regionech hledáme energické lidi, kteří chtějí samostatně podnikat a přitom využívat zázemí zavedené společnosti. Spojte se s námi a vybudujte systémem podobným franšíze vlastní regionální zastoupení.

Vaší výhodou bude Vaše dosavadní obchodní nebo manažerská praxe a především to, že máme vyzkoušený podnikatelský model, atraktivní produkty a služby a rozsáhlou regionální klientskou databázi. Podnikatelské partnerství s ECS je vhodné také pro lidi se zkušeností z personalistiky či pedagogiky, lektory či trenéry, kteří se chtějí samostatně realizovat a vybudovat svou firmu. Jako začátek podnikatelské kariéry je toto ideální příležitost pro energické absolventy VŠ.

  • Vaším úkolem bude zejména:
      vyhledávat aktivně obchodní příležitosti ve svěřeném regionu
      identifikovat potřeby klientů v oboru vzdělávání dospělých, personálních procesů, outdoorových aktivit, dotací z EU a další
      vést obchodní jednání
      připravovat obchodní nabídky pro klienty
      rozšířit stávající klientelu skupiny ECS ve svěřeném regionu
  • Očekáváme od Vás:

      obchodního a podnikatelského ducha
      znalost regionu a firem v něm
      zaměření na výkon
      velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
      spolehlivost a samostatnost
      vysoké pracovní nasazení
  • Nabízíme Vám:
      tvořivou a samostatnou práci
      inspirující pracovní prostředí v sofistikovaném oboru
      možnost realizovat se, poznávat nové a rozvíjet se
      technické zázemí stabilní společnosti
      zajímavé finanční ohodnocení závislé na výkonu
  • S čím můžete počítat:

      intenzivní zapracování v rámci adaptace
      společná práce na budování regionálního zastoupení
      otevřená a přátelská vnitrofiremní kultura
      časté služební cesty v celém regionu
      „Vždy více práce, než můžete zvládnout!“ (to je naše krédo)

Jestli si troufáte, pošlete svoje CV a motivační dopis s Vaším kontaktem na adresu dusan.jilek@skupinaecs.cz, do předmětu uveďte “Obchodní zástupce“ a napište konkrétní kraj.

Kontakt

CV a dopis zasílejte na
e-mail: prace@skupinaecs.cz
předmět zprávy=pozice o kterou máte zájem

Katalog dotovaných kurzů 2011

Dotazníky pro personalisty

Užitečné dotazníky připravené pro vás našim týmem specialistů:

  • dotazník pro personalistu - zde
  • dotazník pro pomoc personalistům
    - "Způsob odměňování a hodnocení pracovníků"

    - "Systém hodnocení zaměstnanců"

Protempus

Zvyšte snadno výkonnost svého týmu.

Elektronický systém plánování a řízení práce (nejen) obchodních týmů

Dotazy a objednávky

Jestliže nemáte ještě zcela jasno o tom, jak konkrétně Vám můžeme pomoci, neváhejte a ptejte se.
Jestliže jste již rozhodnuti a máte zájem o naše služby nebo si přejete dohodnout schůzku s konzultantem, objednávejte zde.

Slovník odborných termínů

Nevíte si rady s některým námi použitým odborným výrazem či si tak úplně neumíte představit, co se pod daným výrazem skrývá?
Náš slovník je tu pro vás.

Skupina ECS